Bc. Dominika Devoty

Interiérová designérka

Dominika je interiérovou designérkou stojící za návrhy společnosti DD Design, jež se věnuje službám interiérového designu a dekoru soukromých bytů a domů.


K práci v developerské firmě a na realitním trhu ji přivedla vášeň k designovému interiéru. Společnost Absolut Design, se kterou DD Design úzce spolupracuje a ve které Dominika několik let působila, patří ke špičce ve svém oboru. Právě developerský svět jí dal možnost skloubit její zkušenosti z designu s celým procesem stavby a následným samotným prodejem. Její práce zahrnuje nejen návrh interiéru, ale také koordinaci a dohled nad realizací projektu.


Pokud není luxus pohodlný, nejedná se o luxus.


Jak sama říká, inspirací jí je vše s čím se setkává v běžném životě. Ať už se jedná o krásně zařízený hotel, atmosféru restaurace, projekty světových designérů nebo inspirativní příspěvky na sociálních sítích.


Na práci Dominiku nejvíce baví být součástí úžasných projektů od samotného začátku až do konce. Největší radost má pak z dobře odvedené práce, která jí dává smysl.


Dominika věří, že to jsou právě drobnosti, které dělají interiéry výjimečnými. Každý detail tvoří celek, a to i v oblasti luxusu. Ten by měl být nejen vizuálně působivý, ale také pohodlný a funkční. Pokud není luxus pohodlný, nejedná se o luxus.


Kontakt

Kontaktní údaje
info@symaliving.cz +420 241 404 574
Sociální sítě
Facebook Instagram YouTube
Informace o společnosti
SYMA Production s.r.o.
IČ: 26735130
DIČ: CZ26735130
Modřická 910/71, 664 48 Moravany
Pobočka Praha
Za Stodolou 94, 251 01
Modletice u Prahy
Zobrazit na mapě
Pobočka Brno
Modřická 910/71, 664 48
Moravany u Brna
Zobrazit na mapě