Ing. arch. Pavel Kostka a Ing. arch. Jana Kašparová

Architekti

Ing. arch. Pavla Kostku a Ing. arch. Janu Kašparovou spojila vášeň pro architekturu v jedinečný tým. Společně tvoří Ateliér ČTYŘI STĚNY, kde nabízí komplexní služby v oblasti architektury.


Jejich specializace spočívá zejména v návrzích interiérů a rezidenčních objektů. Rádi se v zakázkách zaměřují na celkové řešení prostoru od hmotového schématu a funkčních vazeb až po nejmenší detail. Jejich cílem je nalézt řešení bez kompromisů, které bude plně odpovídat potřebám a představám jejich klientů.


Vzhledem k tomu, že je každý prostor a každý klient jedinečný, věří, že ty nejlepší nápady a inspirace přicházejí spontánně. Většinou se tak stává, už při prvním setkání s klientem nebo při prohlídce konkrétního prostoru. Zároveň si zakládají na tom, že každý projekt, na kterém pracují, je výzvou a možností vytvořit něco jedinečného.


Klíčovými jsou pro ně vzájemná důvěra a otevřenost novým podnětům. Říkají, že se nesnaží primárně prosazovat vlastní názor na interiér, spíše naslouchají a postupně provází klienta ke kultivovanému řešení. Díky tomu jsou jejich nejoblíbenější projekty ty, které se podaří dotáhnout do co největšího detailu. Takové projekty však vznikají hlavně díky klientům, kteří mají chuť si spolupráci skutečně užít.


Životním mottem Pavla a Jany je: „ďábel se skrývá v detailu.“ Jinými slovy, ačkoli se projekt může zdát jednoduchý, jsou to právě drobnosti a nepozornost k nim, které mohou celý projekt zkomplikovat.


Kontakt

Kontaktní údaje
info@symaliving.cz +420 241 404 574
Sociální sítě
Facebook Instagram YouTube
Informace o společnosti
SYMA Production s.r.o.
IČ: 26735130
DIČ: CZ26735130
Modřická 910/71, 664 48 Moravany
Pobočka Praha
Za Stodolou 94, 251 01
Modletice u Prahy
Zobrazit na mapě
Pobočka Brno
Modřická 910/71, 664 48
Moravany u Brna
Zobrazit na mapě