Radka Valová a Jakub Vala

Architekti

OOOOX je architektonické studio Radky a Jakuba Valových. A taky jejich týmu, který ručí za to, že co jste si vysnili a s nimi nakreslili, bude stát a fungovat. Beton se nebude drolit, dvířka lehce zaklapnou a dřevo bude vonět – přesně to pro ně znamená rekonstrukce nebo stavba. Jejich architektura je pevná a stabilní.


OOOOX je svět plný překvapení, krásy a drobných detailů


OOOOX není jen portfolio realizací, ale také vše co prostupuje jejich životem. Je to svět, který je plný překvapení, krásy a drobných detailů. Odráží jejich vášeň pro architekturu a design, ale také to, jak sami bydlí, cestují a co mají rádi.


Radka a Jakub Valovi jsou dva architekti a rodiče malého vikinga Erika, kteří mají rádi divokou přírodu a offroad zároveň. Island je jejich srdcovkou, ale stejně tak rádi jezdí i po městech, hlavně na severu, kde bydlí v designových bytech a kde nakonec, dle jejich slov, stejně chodí jen po hospodách a architektuře. Milují industriální a militantní stavby, takže ve Vídni, Berlíně nebo Hamburgu se s oblibou vydávají na expedice do bunkrů a ponorek nebo brázdí doky mezi kontejnerovými loděmi. Všechny tyto zážitky můžete najít na jejich cestovatelském webu TORLEIDI.


Bydlení je pro Radku s Jakubem základ. Bydlí v krásné černé stodole na horách, kde kdysi dávno byla první anarchistická tiskárna s výhledem do údolí. Jak sami říkají, rekonstrukce a bydlení mají tak rádi, že ani tuhle ruinu nestrhli, ale vymáčkli z jejího potenciálu maximum. U rekonstrukcí z nich mluví vlastní zkušenost. Tento domov je jim místem, kde čerpají energii, nachází klid a cítí se skvěle. Z industriálního prostředí nevychází ani v práci, jejich ateliér najdete v multifunkčním prostoru HAM Factory, kde dříve sídlila první továrna na pražskou šunku.


Jejich mottem je „Znalosti / Důvěra / Výsledek.“  Přesně to od studia OOOOX dostanete. Když stavíte nebo rekonstruujete svůj byt nebo dům, nestačí vám hezké vizualizace. Potřebujete mít jistotu, že celou cestu s vámi jde někdo, kdo navrhování a stavění opravdu rozumí.


Kontakt

Kontaktní údaje
info@symaliving.cz +420 241 404 574
Sociální sítě
Facebook Instagram YouTube
Informace o společnosti
SYMA Production s.r.o.
IČ: 26735130
DIČ: CZ26735130
Modřická 910/71, 664 48 Moravany
Pobočka Praha
Za Stodolou 94, 251 01
Modletice u Prahy
Zobrazit na mapě
Pobočka Brno
Modřická 910/71, 664 48
Moravany u Brna
Zobrazit na mapě