Doporučujeme

Vyhněte se 4 chybám
při rekonstrukci bytu

Rekonstrukce bytu bývá pořádná výzva. Proto jsme pro vás vybrali 4 nejčastější chyby, na které se můžete připravit. Potom rekonstrukci určitě zvládnete bez sebemenších potíží.

VIdeo
SYMA LIVING NOVINKY

Rady a inspirace

Vyhněte se čtyřem častým chybám při rekonstrukci bytu

Při rekonstrukci se majitelé nemovitosti z neznalosti a nevědomosti dopouštějí řady chyb, kterých později litují. Jakmile se jednou rozhodnete provést jakoukoli změnu ve vašem bytě nebo domě, pečlivě se zamyslete a zohledněte všechny aspekty, abyste předešli zbytečným chybám, na které jste na začátku ani nepomysleli.

Zobrazit článek »
Aktuálně

Byt Lenka

Stylová přeměna bytu pro mladou slěčnu. Celková realizace interiéru dle architektonického návrhu vč. realizace stavebních úprav a elektro rozvodů.

Read More »

Vila Zdiměřice

Kompletní realizace interiéru dle autorského návrhu. Kombinace povrchů v pastelových barvách, v hlubokém matu s mosaznými a zlatými doplňky. Další materiály, které byly použity na projekt byly výběrové dýhy, dřeviny Wenge, americký ořech a olivovník.

Read More »
projekty syma living

Naše realizace

Přehrát video
O SYMA Living

O nás

Představujeme SYMA Living

SYMA LIVING je značkou společnosti SYMA Production. SYMA Production vznikala řadu let postupnými fúzemi čtyř společností, které se v oblasti produkce nábytku a veletržních expozic…

Nezávazná poptávka

Rádi s vámi probereme vaše představy o nové kuchyni, nábytku nebo interiéru.