Interiér na klíč si poradí i se změnou dispozice bytu

Luxusní interiéry se nespokojí s žádným kompromisem. Přejete si změnit dispozici bytu, abyste mohli v novém prostoru začít nový a spokojený život? Dopřejte si interiér na klíč, který si poradí i s úpravami prostor. 

Žádná výzva není dost velká

Česká firma SYMA Living se již od roku 1995 zabývá řešením interiérů na klíč a zakázkovou výrobou nábytku. Od svého vzniku máme možnost plnit vysoké požadavky našich zákazníků, které nás posouvají vpřed. Při práci s interiérem se nespokojíme s kompromisy, vždy hledáme nové způsoby, jak splnit našim klientům i ty nejtajnější sny. Moment, kdy je jim představena finální podoba interiéru na klíč, je naším hnacím motorem. Bude nám ctí, když budeme moci splnit i vaše sny. 

Než se nastěhujete

Než se pustíte do realizace vašeho vysněného interiéru, projednejte s bytovými designéry všechny možnosti, které se nabízejí. Využijte potenciál daného prostoru. Je váš byt dostatečně vzdušný a světlý? Plyne v něm přirozená energie, která vám dává příjemný pocit domova, harmonie a inspirace? Pokud ne, je na čase se zamyslet nad celkovou dispozicí bytu. Někdy dokáže změna pohledu na celý prostor vnuknout jasnou myšlenku, která vás povede. 

Jak na změnu dispozice bytu

Možná je váš byt nevhodně orientován v rámci světových stran. Nebo vám nevyhovuje jeho nepraktické rozložení. Náš tým je složen z více než 180 profesionálů, kteří se postarají o nalezení ideálního řešení. Po celou dobu se o vás bude starat projektový manažer i bytový architekt, který bude připraven na všechny vaše podněty. Náš vlastní tým řemeslníků následně zajistí všechny potřebné úpravy. Vodoinstalace, sádrokartonářské i zednické práce na sebe budou skvěle navazovat. 

Začínáme tvořit sen

Posunutí nebo vybourání příčky, změna polohy a velikosti jednotlivých místností. Všechny tyto práce vám pomůžeme zrealizovat. Než ale začneme, čeká vás příjemné setkání s naším projektovým manažerem. Máte jasné představy o tom, jak by měl interiér vypadat? Nebo se necháte inspirovat tipy našich bytových designérů? Jsme připraveni vám pomocí vizualizací nabídnout pestrý vějíř možností a materiálů. Je jen na vás, jakým směrem se vydáte. Život je o plnění svých snů. Jaký bude ten váš? 

Cesta k vysněnému interiéru

Celým realizačním procesem vás provádí náš projektový manažer. Bude s vámi nejen u zadání, grafického návrhu, studie a tvorby projektové dokumentace, ale právě on dohlédne na to, aby na sebe všechny řemeslné práce dobře navazovaly. Na konci projektu bude jeho privilegiem vám předat váš vysněný interiér na klíč. Výsledek podoby interiéru je precizní prací našeho týmu čalouníků, truhlářů, lakýrníků a dalších řemeslných profesí. Členové našeho týmu se během let vypracovali na mistry svého oboru. 

Do posledního detailu

Každý prvek vašeho nového domova se stává unikátním elementem. Jednotlivé kusy nábytku jsou uměleckým dílem, které vzniklo jen a pouze pro vás. Poctivá práce a vysoké pracovní nasazení je pro členy našeho týmu typická, stejně jako radost z odvedené práce. Za svou prací si pevně stojíme i díky tomu, že jsme navázali spolupráci s dodavateli těch nejkvalitnějších materiálů potřebných k výrobě nábytku na míru. Precizní přístup k práci oceníte i v těch nejmenších detailech, jako je nábytkové kování. 

Přejete si vytvořit interiér na míru? Kontaktujte nás a probereme společně možnosti vašeho bydlení. Bude nám ctí s vámi spolupracovat a tvořit váš nový domov. 

Nezávazná poptávka

Rádi s vámi probereme vaše představy o nové kuchyni, nábytku nebo interiéru.

Dozvědět se Více