Nábytek Na Míru Pro Dokonalý Domov

Domov je místem, kam se vracíte po náročném dni v práci načerpat energii. Prožíváte zde nejkrásnější okamžiky se svojí rodinou a přáteli. Domov si zaslouží jen to nejlepší.

Mnohem víc než jen skříně

SYMA LIVING – to je nábytek na míru a mnohem víc. Připravíme pro vás vše od předsíně, přes kuchyni po koupelnu a obývací pokoj. Sestavíme pro vás skříně na míru v prémiové kvalitě. A pokud chystáte rekonstrukci, rádi vám zařídíme celý interiér na klíč. Náš tým odborníků pro vás sestaví 3D model nábytku, a provede vás celý procesem od návrhu po realizaci.

Přesně podle vašich představ

Kompromisů už bylo dost, aspoň v otázce bydlení. Náš tým designérů a řemeslníků dá vašim představám konkrétní obrysy. Sami si zvolíte, z jakého materiálu bude nábytek vyrobený. Jeho styl a barevné provedení včetně těch nejmenších detailů je jen na vás. Pokud nemáte jasnou představu, jak by měl váš domov vypadat, naši designéři vám ochotně poradí.

Dá vyniknout jedinečnosti vašeho domova

Podkrovní nebo atypické byty si o nábytek na míru přímo říkají. Dopřejte jim vybavení, které se dokonale přizpůsobí interiéru vašeho bytu či domu. Dejte sbohem nevyužitým “hluchým místům” a přečnívajícím nebo nedoléhajícím hranám. Dokonce i v malém prostoru vám naši projektoví manažeři pomůžou najít dostatek místa pro váš komfort. Interiér na klíč i dokáže vyzdvihnout potenciál, a naopak utlumit drobné nedostatky.

Patříte mezi ty šťastlivce obývající byt nebo dům, který si sériovou výrobu nezaslouží už z principu? Pomůžeme vám vytvořit interiér, který bude dokonale ladit s atmosférou vašeho domova. Nezáleží, bydlíte-li v domě s klenutými stropy nebo moderní novostavbě. Společně najdeme řešení pro volbu materiálů, barevných odstínů i celkového konceptu tak, aby dokonale podtrhlo jedinečnost vašeho domova.

Přizpůsobí se vašim potřebám

Každá rodina je jedinečná. Nikdo nezná zvyky a potřeby té vaší než vy sami. Chcete, aby vaše kuchyň měla opravdu prostornou pracovní plochu? Je někdo ve vaší domácnosti menšího vzrůstu? Máte dospívající děti, které vyžadují každé svoji šatní skříň se zrcadlem? Máte domácí mazlíčky, nebo se u vás často scházejí přátelé? Při sestavování návrhu nábytku na míru společně probereme každičký detail. 

Kvalitní materiál - dlouhá životnost

Prvotřídní materiál použitý pro zakázkovou výrobu v SYMA LIVING by měl jen poloviční hodnotu bez perfektního zpracování zkušenými řemeslníky. Díky týmu profesionálů získávají naše výrobky přidanou hodnotu dlouhé životnosti a české kvality. 

Víme, že tajemství je v detailu, a proto veškerý použitý materiál, součástky, nebo třeba spotřebiče a světla, pocházejí pouze od nejlepších výrobců v oboru. 

Chceme, aby vás bavilo dívat se na nábytek i po mnoha letech. Volíme proto nadčasový design, který zajistí, že vás naše výrobky neomrzí. Je vám bližší minimalismus, nebo skandinávský styl? Milujete přírodní materiály, nebo vás fascinuje jednoduchost skleněných ploch? I u lakovaných ploch nebo lamina se u nás setkáte pouze s tím nejlepším, co na současném trhu můžete najít. 

 
Co kus, to originál

Zasloužíte si víc, než výběr ze stovek a stovek podobných, pouze jinak barevných skříní, nebo kuchyní, které jako by si z oka vypadly. Dejte sbohem nudné šedi, a dopřejte svému domovu originální zakázkový nábytek. Dovolte své fantazii, aby vám pomohla vytvořit interiér, který bude jen váš. Naše 3D modelování vám umožní si návrh ještě před realizací prohlédnout a případně upravit.

Bez starostí a na míru

Chcete proměnit byt nebo dům v kouzelné místo, které lze nazývat domovem? Veškerou práci a zařizování při rekonstrukci můžete nechat na nás. S týmem zkušených designérů, architektů, projektových manažerů a řemeslníků se postaráme o vše od stropních svítidel po podlahovou krytinu. To vše po zpracování 3D grafického návrhu, na kterém naživo uvidíte, jak bude nový interiér vypadat.

Prohlédněte si, jaké interiéry na klíč jsme již vytvořili, a neváhejte nás oslovit s nezávaznou poptávkou.

Nezávazná poptávka

Rádi s vámi probereme vaše představy o nové kuchyni, nábytku nebo interiéru.

Dozvědět se Více