Zakázkový nábytek: Dopřejte si originál

Luxusní nábytek na míru přesně splní vaše požadavky o tom, jak by měl vypadat design vašeho bytu. Přejete si kuchyňskou linku, obývací stěnu, koupelnový nábytek, nebo interiér na míru? Jsme připraveni přijmout vaši výzvu. 

Jedinečnost, která vás určuje

Přejete si, aby váš interiér tvořily předměty vysoké kvality a precizní řemeslné práce? Zakázkový nábytek je možností, jak si dopřát luxusní a jedinečné prvky do vašeho prostoru. Ať již máte v plánu si nechat vytvořit obývací stěnu, kuchyňskou linku nebo ložnici, jen jedna jediná věc je důležitá. A tou je vaše spokojenost. Právě vaše spokojenost je určující pro naši práci. Jsme česká firma SYMA Living, která se již více než 25 let zabývá výrobou nábytku na míru a realizacemi interiéru na klíč.

Vlastní tým profesionálů

Už jsme vám prozradili, že se na vašem projektu bude podílet náš tým složený z profesionálů ve svých oborech? Projektoví manažeři se postarají o to, aby bylo splněno každé vaše přání. Pod jejich vedením na sebe budou jednotlivé práce výborně navazovat. Vlastní tým složený z více než 180 lidí zahrnuje bytové designéry i řemeslné profese. Všichni se během let práce pro náročnou zahraniční klientelu vypracovali na mistry ve svém oboru a jsou připraveni se s nadšením postarat také o váš projekt. Máme vlastní čalouníky, truhláře i lakýrníky.

Materiály prémiové kvality

Už máte představu o tom, jak by měl nábytek vypadat, nebo se necháte hýčkat naším týmem? Ten vám pomocí vizualizací představí možnosti, které se vám nabízí. Luxusní nábytek na míru rozhodně není výsledek kompromisů. Splníme všechna vaše přání. Po celou dobu dbáme na to, abychom používali pouze prémiové materiály. Do vašeho interiéru se tak dostávají prvky tvořící jedinečný celek. Každý komponent je vyroben přesně podle vašich představ. Každý element je nezaměnitelný originál.

Máte náročné požadavky?

Jsme zvyklí plnit náročná přání. Vlastním tým profesionálů z mnoha oborů se dokáže postarat o to, aby byla i vaše kuchyňská linka zhotovena v časovém horizontu 6 až 8 týdnů. V době, kdy se bude nábytek připravovat, již tým upravuje vodoinstalaci, sádrokartony i elektroinstalaci tak, aby bylo vše do posledního detailu vysoce funkční a praktické, připravené na nový příběh interiéru.  

Na vlně inspirace

Budete si váš interiér hýčkat moderním stylem v souladu s aktuálními trendy bytového designu, nebo máte vlastní představu? Nabídneme vám dostatek prostoru i materiálu pro nápaditou tvorbu. Koupelnový nábytek, stoly i předsíně si nakombinujte z materiálů, které vyjadřují váš postoj k životu. Budete si přát kvalitní dýhu, lamino, odolné sklo v mnoha barevných odstínech, originální zrcadla, nebo třeba umělý kámen? Nechte se vést na vlně inspirace, která vás vynese až do výšin, kde spatříte váš nový interiér. Jaký bude? Jedinečný a dokonalý. 

 
Ten nejlepší první dojem

Máte v plánu si pořídit moderní nábytek do předsíně? Udělejte pomocí vhodně zvoleného nábytku na míru ten nejlepší první dojem a dbejte na vzdušnost i eleganci prostoru. Prakticky a účelně zařízený vchodový prostor dokáže jasně definovat, v jakém duchu se bude nést celý interiér. Přejete si, aby vás vždy uvítala přívětivá náruč domova? Kontaktujte nás pomocí nezávazné poptávky, rádi se s vámi pobavíme o možnostech vašeho nového bydlení. 

Postaráme se i o vaše přání. Kontaktujte nás a dopřejte vašemu interiéru změnu, po které toužíte.

Nezávazná poptávka

Rádi s vámi probereme vaše představy o nové kuchyni, nábytku nebo interiéru.

Dozvědět se Více