Průběh spolupráce

– Od podlah až po malování

Provedeme vás celým procesem přeměny vašeho interiéru od začátku do konce. Navrhneme řešení, vyrobíme nábytek, zajistíme kompletní realizaci a dohlédneme na každý detail. Navíc je vám po celou dobu k dispozici projektový manažer, který s vámi řeší všechny kroky od poptávky až do předání hotového díla.

Návrh

01

Ať už máte jasnou představu nebo potřebujete najít ideální řešení, designéři připraví návrh přesně podle vašich potřeb. Poté se vás ujme projektový manažer, který vám bude po celou dobu k dispozici a v každém kroku vysvětlí, co vás čeká.

Naši lidé vás provedou

Projektový manažer bude vaším osobním průvodcem celým návrhem i realizací interiéru. Každý z nich má odborné znalosti, šetří čas i nervy. Pomáhá s řešením jednotlivých témat a předchází konfliktům, abyste se nemuseli spokojit s kompromisy. Snaží se o to, abyste se mohli více soustředit na svou vizi a potřeby.

Výroba

02

Pomocí nejmodernějších technologií vyrábíme nábytek z kvalitních materiálů, aby každý interiér vypadal jedinečně a odrážel povahu svého majitele.

Nabízené materiály

Používáme dýhy a sesazenky té nejvyšší kvality z evropských i exotických dřevin. Hodí se do moderních i tradičních interiérů a touto volbou určitě neuděláte krok vedle.

Realizace

03

Zkušenosti našich řemeslníků se zúročí přesně tam, kde je to nejvíc potřeba: při přípravě, výrobě a montáži interiéru vašich snů. Kromě naší výroby zajistíme nákup hotového nábytku či světel a vše vám dovezeme a nainstalujeme, abyste mohli ihned bydlet.

Naši partneři v oblasti elektrospotřebičů

04

Hodnocení od zákazníků

05
Vše na míru a dle očekávání
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

Potřebovali jsme najít řešení pro jídelní kout, naše požadavky však běžný trh nebyl schopen naplnit a nám nezbývalo než se poohlédnout po odborném řešení. Po několika schůzkách jsme společně našli ideální variantu rohové lavice, stolu a židlí. Samotné zpracování bylo provedeno kvalitně a přesně podle návrhu. Díky tomuto jsme přesvědčeni, ze to není poslední spolupráce se společností Syma Production a těšíme se v budoucnosti na další originální a funkční kousky do naší domácnosti.

– Michal, 2021
Profesionalita, ochota, naprostá nápomocnosť
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

Tá profesionalita, ochota, naprostá nápomocnosť, dobrý vkus a nekonečná trpezlivosť zo strany pána Provazníka.

Najlepšia skúsenosť akú som kedy s nejakou firmou mala. Od prvého stretnutia až po realizáciu to bola nadštandartná spolupráca. Mne strašne sadol pán Provazník, totálne sa trafil do mojho vkusu. Z mojích chabých predstáv vymyslel kuchyňu a ja už len že „wow“. Kuchyňa je prekrásna, kvalitná, fakt sa netreba báť ceny, dá sa vyhovieť každému. Za mňa 10 bodov z 10 v každom smere pre túto firmu. Jo a kluci z Moravy čo kuchyňu montovali, tak to sú machri!!!!

– Andrea, 2021
Profesionalita ve všech směrech
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

Navrh řešení a design – top

Rychlost výroby i montáže – top

Kvalita výroby, montáže, komunikace – top

Jednání a spoleh (řízení jako projektu) – top

Koordinace (vc. stavebni a elektro přípravy) – top

– Lucie, 2021
Naprosto perfektní realizace
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

Kolegy ze Symaliving jsem oslovil ohledně kompletního zařízení obývacího pokoje s kuchyňskou linkou a vestavěných skříní v novostavbě. Zaměření, návrh a relizace proběhla ve velice krátkém čase a byla přesně podle mých představ. Samotná montáž byla provedena precizně, včetně každého detailu. Výsledek je naprosto perfektní, bez jediné chybičky! S takovou mírou profesionality, vstřícným jednáním a ochotou, jsem se doposud u žádné jiné firmy nesetkal. Ještě jednou moc děkuji za perfektně provedenou práci, které nejde nic vytknout. Byla radost s Vámi spolupracovat.

– Martin, 2021
Absolutni profesionalita a rychlost
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

Nasla jsem Syma living na internetu, poptala skrin a behem par dni uz byl navrh, cena a proces realizace. Super rychlost a reakce na me zmeny, ktere jsem dodacne poptala. Dekuji moc, skrin je uzasna, mnoho ulozneho prostoru! Dobra prace!

– Ingrid, 2021

Jste architekt?

Máme pro vás nabídku spolupráce.

Kontakt

Kontaktní údaje
info@symaliving.cz +420 241 404 574
Sociální sítě
Facebook Instagram YouTube
Informace o společnosti
SYMA Production s.r.o.
IČ: 26735130
DIČ: CZ26735130
Modřická 910/71, 664 48 Moravany
Pobočka Praha
Za Stodolou 94, 251 01
Modletice u Prahy
Zobrazit na mapě
Pobočka Brno
Modřická 910/71, 664 48
Moravany u Brna
Zobrazit na mapě