Průběh spolupráce

– Od podlah až po malování

U nás v Symaliving je každý projekt pečlivě řízený zkušeným projektovým manažerem, který zajišťuje dokonalou koordinaci od počátku do konce. Díky úzké spolupráci již od začátku projektu všichni naši manažeři důkladně znají požadavky a očekávání investorů i architektů. Proto jsou schopni navrhnout nevšední technická řešení a dokážou odhadnout finanční náklady přesně a rychle, a to i pro atypické interiérové prvky.

Naše konstrukční oddělení věnuje všem výrobkům maximální péči,  což zaručuje, že každý finální produkt přesně odpovídá specifikacím až do nejmenšího detailu a splňuje všechny funkční požadavky.

Klienti si tak mohou být jisti, že i při atypické výrobě obdrží přesně to, co očekávají.

Naši partneři v oblasti elektrospotřebičů

Hodnocení od zákazníků

Vše na míru a dle očekávání
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

Potřebovali jsme najít řešení pro jídelní kout, naše požadavky však běžný trh nebyl schopen naplnit a nám nezbývalo než se poohlédnout po odborném řešení. Po několika schůzkách jsme společně našli ideální variantu rohové lavice, stolu a židlí. Samotné zpracování bylo provedeno kvalitně a přesně podle návrhu. Díky tomuto jsme přesvědčeni, ze to není poslední spolupráce se společností Syma Production a těšíme se v budoucnosti na další originální a funkční kousky do naší domácnosti.

– Michal, 2021
Profesionalita, ochota, naprostá nápomocnosť
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

Tá profesionalita, ochota, naprostá nápomocnosť, dobrý vkus a nekonečná trpezlivosť zo strany pána Provazníka.

Najlepšia skúsenosť akú som kedy s nejakou firmou mala. Od prvého stretnutia až po realizáciu to bola nadštandartná spolupráca. Mne strašne sadol pán Provazník, totálne sa trafil do mojho vkusu. Z mojích chabých predstáv vymyslel kuchyňu a ja už len že „wow“. Kuchyňa je prekrásna, kvalitná, fakt sa netreba báť ceny, dá sa vyhovieť každému. Za mňa 10 bodov z 10 v každom smere pre túto firmu. Jo a kluci z Moravy čo kuchyňu montovali, tak to sú machri!!!!

– Andrea, 2021
Profesionalita ve všech směrech
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

Navrh řešení a design – top

Rychlost výroby i montáže – top

Kvalita výroby, montáže, komunikace – top

Jednání a spoleh (řízení jako projektu) – top

Koordinace (vc. stavebni a elektro přípravy) – top

– Lucie, 2021
Naprosto perfektní realizace
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

Kolegy ze Symaliving jsem oslovil ohledně kompletního zařízení obývacího pokoje s kuchyňskou linkou a vestavěných skříní v novostavbě. Zaměření, návrh a relizace proběhla ve velice krátkém čase a byla přesně podle mých představ. Samotná montáž byla provedena precizně, včetně každého detailu. Výsledek je naprosto perfektní, bez jediné chybičky! S takovou mírou profesionality, vstřícným jednáním a ochotou, jsem se doposud u žádné jiné firmy nesetkal. Ještě jednou moc děkuji za perfektně provedenou práci, které nejde nic vytknout. Byla radost s Vámi spolupracovat.

– Martin, 2021
Absolutni profesionalita a rychlost
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

Nasla jsem Syma living na internetu, poptala skrin a behem par dni uz byl navrh, cena a proces realizace. Super rychlost a reakce na me zmeny, ktere jsem dodacne poptala. Dekuji moc, skrin je uzasna, mnoho ulozneho prostoru! Dobra prace!

 

– Petra, 2021
Profesionální přístup a dodržování termínů
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

„Spolupráce s SYMA Production/Living byla pro mě klíčová od samého počátku. Od prvotního nápadu po poslední detail – jejich tým byl schopen přetvořit můj prostor do něčeho úžasného. Spolupráce s předními českými designéry a architekty skutečně oživila moji kavárnu, přesně podle mých představ. Vše je nejen funkční, ale esteticky výjimečné. Díky moc a hlavně Honzovi za jeho profesionální přístup a dodržování termínů.“

– Jana Nováková, 2024
Zpracováno do posledního detailu
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

“ V SYMA Production/Living mě opravdu považovali za partnera, ne jen za dalšího zákazníka jak je tomu běžné. Společně jsme vytvořili design mého domu, kde každý detail má svůj jedinečný význam. Díky jejich přístupu k inovacím a důrazu na českou kvalitu se mi podařilo realizovat prostor, který nejen splňuje mé potřeby, ale také uspokojí všechny členy naší rodiny i psa Tondu. Každá část je zpracována do posledního detailu a funkčně.

– Tomáš Vrba, 2024
Spolupráce je s nimi je radost
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

„SYMA Production/Living mě překvapilo svým přístupem k inovaci a kvalitě. Specializace na atypické interiér na míru je něco, co mě jako designérku velmi oslovilo. Spolupráce s nimi znamenala, že můj vlastní byt se proměnil v prostor, který nejen že vypadá úchvatně, ale také zlepšuje můj každodenní život. Spolupráce s nimi ať už na straně zákazníka a nebo designéra je prostě radost.

– Veronika Křížová, 2024

Jste architekt?

Máme pro vás nabídku spolupráce.

Kontakt

Kontaktní údaje
info@symaliving.cz +420 241 404 574
Sociální sítě
Facebook Instagram YouTube
Informace o společnosti
SYMA Production s.r.o.
IČ: 26735130
DIČ: CZ26735130
Modřická 910/71, 664 48 Moravany
Pobočka Praha
Za Stodolou 94, 251 01
Modletice u Prahy
Zobrazit na mapě
Pobočka Brno
Modřická 910/71, 664 48
Moravany u Brna
Zobrazit na mapě