SYMA LIVING

Vaše interiérové sny
plníme už 25 let

Díky kvalitnímu řemeslu vám dodáváme prémiové kuchyně na míru, kvalitní zakázkový nábytek a realizujeme kompletní proměny interiérů podle vašich představ.

0
Založeno
0 +
Zaměstnanců
0 m2
Výrobních prostor
Historie

SYMA Living

SYMA LIVING je značkou společnosti SYMA Production. SYMA Production vznikala řadu let postupnými fúzemi čtyř společností, které se v oblasti produkce nábytku a veletržních expozic pohybují více než 15 let. Společně jsme tak vytvořily silnou výrobní firmu, která je součástí Švýcarského holdingu SYMA a jedné z nejúspěšnějších českých výstavářských společností MIBA Holding, působící převážně na zahraničním trhu 25 let.

Současnost

Jsme připraveni splnit jakoukoliv zakázku

Díky rozsáhlým výrobním kapacitám, strojnímu a technologickému vybavení jsme schopni realizovat výrobní zakázky širokého spektra. Jsme stabilní tým zkušených profesionálů a skvělých lidí, kteří se o zakázky starají od první myšlenky až do posledního úkonu pro úspěšné dokončení celé akce. Řemeslná zručnost českých rukou, zkušenosti a flexibilita nám umožňují produkovat výrobky vysoké kvality.


Každý rok investujeme do technologií, které nám pomáhají zvládat velkou kapacitu produkce současně se stabilní vysokou kvalitou. Avšak tím nejpodstatnějším byli, jsou a budou vždy naši lidé, kteří společnost utváří. A díky tomu se i při počtu více než 180 lidí stále cítíme jako rodinná firma.

Představujeme

S kým se u nás můžete potkat?

Praha
Alena Jones foto

Alena Jones
Projektový manažer
alena.jones@symaproduction.cz  
Mobil: +420 724 532 045

Martin Křeček
Projektový manažer
martin.krecek@symaproduction.cz
Mobil: +420 728 053 883
Brno
David Kopuletý

David Kopuletý
Projektový manažer
David.Kopulety@symaproduction.cz
Mobil: +420 777 738 314
Martina Mezerová

Martina Mezerová
Designér
martina.mezerova@symaproduction.cz  Mobil: +420 774 703 391
Lukáš Chládek

Lukáš Chládek
Produkční
jakub.chladek@symaproduction.cz
Mobil: +420 774 077 742