O nás

– Vaše interiérové sny plníme už 30 let

Jsme česká firma, která je součástí švýcarského holdingu SYMA. Zařizujeme kompletní proměny interiérů, dodáváme prémiové kuchyně na míru a vyrábíme atypický nábytek. Potrpíme si na kvalitní řemeslnou práci a používáme ty nejkvalitnější materiály. Jsme tak připraveni splnit vysoké nároky na kvalitu a technické řešení velkých interiérových projektů.

Proč si vybrat nás

Ucelené služby pro maximální komfort

Jsme tým 100 zkušených profesionálů, takže dokážeme splnit i náročné projekty od prvotní myšlenky až po finální realizaci nejmenších detailů. Na projektech pracují naši vlastní truhláři, lakýrníci, montéři a současně početné oddělení konstruktérů.

30 let zkušeností

S výrobou nábytku na míru jsme začali už v roce 1992 a zakládáme si na poctivém českém řemeslu. Každý rok investujeme do nových technologií, abychom zvládali více zakázek a udrželi stabilní vysokou kvalitu.

Kvalitní zákaznický servis

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Každý projekt má svého projektového manažera, který je vám celou dobu k dispozici, provádí vás realizací a můžete se na něj s čímkoliv obrátit.

Výroba atypického nábytku

Nezalekneme se žádného interiéru. Zruční řemeslníci s pomocí moderních technologií vyrobí nábytek na míru z libovolného materiálu. Každý kus je tak jedinečný a vy budete mít skutečně originální domov.

Naši lidé

Projektoví manažeři

Projektoví manažeři vás provedou celým procesem. Jsou vám k dispozici od počátečního návrhu i v průběhu realizace až po finální odevzdání projektu.

Architekti

Ať máte přesnou představu, jak by měl váš vysněný domov vypadat, nebo zatím vůbec netušíte, architekti vám navrhnou interiér na míru, aby se vám dobře bydlelo. A tohle jsou ti, s kterými rádi a často spolupracujeme.

Designéři

Bez ohledu na to, zda již máte pevně stanovený styl, nebo se teprve orientujete v možnostech, designéři přetvoří vaše představy v úchvatné vizuály. Tito odborníci jsou těmi, s nimiž se opakovaně a s radostí střetáváme v naší práci.

Kontakt

Kontaktní údaje
info@symaliving.cz +420 241 404 574
Sociální sítě
Facebook Instagram YouTube
Informace o společnosti
SYMA Production s.r.o.
IČ: 26735130
DIČ: CZ26735130
Modřická 910/71, 664 48 Moravany
Pobočka Praha
Za Stodolou 94, 251 01
Modletice u Prahy
Zobrazit na mapě
Pobočka Brno
Modřická 910/71, 664 48
Moravany u Brna
Zobrazit na mapě