SYMA LIVING

Prohlédněte si naše dokončené realizace

Díky kvalitnímu řemeslu vám dodáváme prémiové kuchyně na míru, kvalitní zakázkový nábytek a realizujeme kompletní proměny interiérů podle vašich představ.

SYMA LIVING Projekty

Naše realizace

Rodinný dům Dunajovice

Kompletně jsme se postarali o realizaci interiéru a vybavení rodinného domu v Dunajovicích. Architektům se podařilo propojit vybavení moderními prvky s rázem okolní krajiny jižní Moravy.

Zobrazit detail projektu

Vila Zdiměřice

Kompletní realizace interiéru dle autorského návrhu. Kombinace povrchů v pastelových barvách, v hlubokém matu s mosaznými a zlatými doplňky. Další materiály, které byly použity na projekt byly výběrové dýhy, dřeviny Wenge, americký ořech a olivovník.

Zobrazit detail projektu
Hodnocení

Celkové hodnocení

5
Rated 5 out of 5
5 z 5 bodů hodnocení (celkem hodnoceno 6x)
Excelentní100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Špatné0%
Mizerné0%
Od naších zákazníků

Jak o nás mluví naši zákazníci

Vše na míru a dle očekávání

Rated 5 out of 5
1 srpna, 2021

Potřebovali jsme najít řešení pro jídelní kout, naše požadavky však běžný trh nebyl schopen naplnit a nám nezbývalo než se poohlédnout po odborném řešení. Po několika schůzkách jsme společně našli ideální variantu rohové lavice, stolu a židlí. Samotné zpracování bylo provedeno kvalitně a přesně podle návrhu. Díky tomuto jsme přesvědčeni, ze to není poslední spolupráce se společností Syma Production a těšíme se v budoucnosti na další originální a funkční kousky do naší domácnosti.

Michal

Tá profesionalita, ochota, naprostá nápomocnosť, dobrý vkus a nekonečná trpezlivosť zo strany pána Provazníka

Rated 5 out of 5
9 července, 2021

Najlepšia skúsenosť akú som kedy s nejakou firmou mala. Od prvého stretnutia až po realizáciu to bola nadštandartná spolupráca. Mne strašne sadol pán Provazník, totálne sa trafil do mojho vkusu. Z mojích chabých predstáv vymyslel kuchyňu a ja už len že „wow“. Kuchyňa je prekrásna, kvalitná, fakt sa netreba báť ceny, dá sa vyhovieť každému. Za mňa 10 bodov z 10 v každom smere pre túto firmu. Jo a kluci z Moravy čo kuchyňu montovali, tak to sú machri!!!!

Andrea

Profesionalita ve všech směrech

Rated 5 out of 5
27 dubna, 2021

Navrh řešení a design – top
Rychlost výroby i montáže – top
Kvalita výroby, montáže, komunikace – top
Jednání a spoleh (řízení jako projektu) – top
Koordinace (vc. stavebni a elektro přípravy) – top

Lucie

Naprosto perfektní realizace

Rated 5 out of 5
10 dubna, 2021

Kolegy ze Symaliving jsem oslovil ohledně kompletního zařízení obývacího pokoje s kuchyňskou linkou a vestavěných skříní v novostavbě. Zaměření, návrh a relizace proběhla ve velice krátkém čase a byla přesně podle mých představ. Samotná montáž byla provedena precizně, včetně každého detailu. Výsledek je naprosto perfektní, bez jediné chybičky! S takovou mírou profesionality, vstřícným jednáním a ochotou, jsem se doposud u žádné jiné firmy nesetkal. Ještě jednou moc děkuji za perfektně provedenou práci, které nejde nic vytknout. Byla radost s Vámi spolupracovat.

Martin

Absolutni profesionalita a rychlost

Rated 5 out of 5
7 dubna, 2021

Nasla jsem Syma living na internetu, poptala skrin a behem par dni uz byl navrh, cena a proces realizace. Super rychlost a reakce na me zmeny, ktere jsem dodacne poptala. Dekuji moc, skrin je uzasna, mnoho ulozneho prostoru! Dobra prace!

Ingrid

Nezávazná poptávka

Rádi s vámi probereme vaše představy o nové kuchyni, nábytku nebo interiéru.