Loft. č. 903 – Projekt Vanguard
Loft. č. 903 – Projekt Vanguard
Loft. č. 903 – Projekt Vanguard
Loft. č. 903 – Projekt Vanguard

Loft. č. 903 – Projekt Vanguard

Jakmile vstoupíte do loftu s číslem 903, ihned poznáte, že Studio SKULL je opravdovou laboratoří nápadů, konceptů a vizí, které pod svou hravou taktovkou proměnilo tento neobyčejný prostor v ještě výjimečnější umělecké dílo.

Základním znakem loftu je velký otevřený a vzdušný prostor. Možnost variabilního rozdělení obytných zón poskytují pohyblivé stěny a závěsy, které však tento otevřený a osvobozující rozměr prostoru nenarušují. Součástí interiéru je také vestavěná část, plnící úlohu vyvýšené galerie, která rozšiřuje obytnou plochu a jejíž součástí je i další lůžko pro hosty.

Celá část navíc vytváří průchozí šatnu, ve které upoutá pozornost šatní skříň. Její dveře jsou oboustranně dýhované a lakované do vysokého lesku, a police uvnitř skříně jsou pokryté semišem.

V loftu 903 najdeme také celou paletu elementárních materiálů jako je beton, dřevo, kámen, sklo nebo kov, který zde představuje nejvýraznější prvek.

Jeho výrazná přítomnost se projevuje například v centrální obývací části, kde je celá jedna stěna pokryta policovým systémem vyrobeným z ocelového jádra, doplněného skleněnými policemi.

Kovová kazeta, která prošla povrchovou úpravou brynýrováním – tedy černěním v rámci chemického procesu, má své místo i v kuchyni. Kuchyňský korpus je vyroben z mořeného dýhovaného materiálu, který se opakuje i na dvířkách kuchyně, jež jsou obloženy kovovou kazetou. Kuchyňský prostor je dále doplněn barovým ostrůvkem a rozměrným jídelním stolem.

Kontakt

Kontaktní údaje
info@symaliving.cz +420 241 404 574
Sociální sítě
Facebook Instagram YouTube
Informace o společnosti
SYMA Production s.r.o.
IČ: 26735130
DIČ: CZ26735130
Modřická 910/71, 664 48 Moravany
Pobočka Praha
Za Stodolou 94, 251 01
Modletice u Prahy
Zobrazit na mapě
Pobočka Brno
Modřická 910/71, 664 48
Moravany u Brna
Zobrazit na mapě