Realizované projekty

Komerční projekty

Kuchyně, interiéry na míru, to není to jediné co zvládáme. S vervou a radostí se pouštíme také do složitějších instalací a výstav. Proměníme obyčejnou výstavu v neobyčejnou. Cokoli na co si vzpomenete i ty nejvyšší nároky zvládneme. Celková projekce poté bude ladit s charakterem a požadavky výstavy. U výstav se ale nezastavíme, rádi také překonáváme překážky a stavíme kanceláře dle vašich snů.

Pro Muzeum Blanenska jsme vytvořili novou expozici Cesta do pravěku. Výzvou bylo skloubení použitých moderních materiálů s interiérem historické budovy a poměrně krátký termín na realizaci. Výzvou bylo skloubení použitých moderních materiálů s interiérem historické budovy a poměrně krátký termín na realizaci. S použitím nových materiálů a technologií se nám ale podařilo expozice vhodně začlenit do prostor muzea. 

Pravěké expozici dominují tmavé barvy s bodovými světly, které dávají vyniknout archeologickým nálezům, a kulaté vitríny, díky nimž si návštěvníci mohou exponáty prohlédnout ze všech stran. Na projektu jsme spolupracovali s odpovědnými osobami z Muzea Blanenska, grafiku vytvořilo studio SRP a pomohli nám kolegové z SP a Miba, kteří se nezastaví před žádným problémem.

A vy se na celou projekci můžete podívat díky rukám našeho skvělého fotografa Alexise Papadopulose.

Kontakt

Sociální sítě
Facebook Instagram YouTube
Pobočka Praha
Za Stodolou 94, 251 01
Modletice u Prahy
Zobrazit na mapě
Pobočka Brno
Modřická 910/71, 664 48
Moravany u Brna
Zobrazit na mapě