Mgr. Ivanka Kowalsky, MSc

Interiérová designérka

Interiérovou designérku Ivanku Kowalski design zajímal celý život. Po vystudování matematiky se rozhodla dělat, co ji baví, vystudovala design a nyní se mu věnuje už přes 20 let. Její studio sídlí v Praze, kde také realizuje většinu zakázek, ale projekty navrhuje po celém Česku.


Zaměřuje se na luxusnější obytné interiéry, soukromé vily a byty, doplňkově navrhuje i komerční interiéry. Ideální klient je pro ni takový, který ví, co nechce, má představu, co by chtěl, ale dokáže jí dát určitou tvůrčí svobodu.


Ivanka říká, že je důležité, aby si s klientem stylově sedli. Drží si podobný rukopis napříč realizacemi a většina lidí, kteří ji osloví, viděli její práci, takže vědí, jaký styl očekávat.


Podle Ivanky je důležité si uvědomit, že rekonstrukce je časově i finančně náročná a zpravidla trvá déle a stojí více, než si klienti zpočátku myslí. Na začátku spolupráce je zásadní si všechno důkladně rozmyslet, vymyslet celkový koncept interiéru, ať už sami, s architektem nebo designérem, a pak se teprve pustit třeba do kupování nábytku.


Ivanka postupuje tak, že od klienta zjistí co nejvíce informací, jaké jsou jeho záměry a co očekává. Poté ladí dispoziční řešení, materiály a barvy, jak by měla vypadat celková atmosféra interiéru. V poslední fázi dělá detailní návrh a pak už následuje samotná realizace až do finální podoby nového bydlení.


Kontakt

Kontaktní údaje
info@symaliving.cz +420 241 404 574
Sociální sítě
Facebook Instagram YouTube
Informace o společnosti
SYMA Production s.r.o.
IČ: 26735130
DIČ: CZ26735130
Modřická 910/71, 664 48 Moravany
Pobočka Praha
Za Stodolou 94, 251 01
Modletice u Prahy
Zobrazit na mapě
Pobočka Brno
Modřická 910/71, 664 48
Moravany u Brna
Zobrazit na mapě