Kuchyně na míru představují vizi bez kompromisů

Doba čtení: 5 minut

Moderní a účelně zařízená kuchyně je základem domova. Kuchyně na míru představují jasně vyslovenou vizi, kdy se spokojíte pouze s tím nejlepším řešením.

Dokonale využitý prostor

SYMA Living – To je česká firma, která se již více než 25 let specializuje na tvorbu řemeslně dokonalé interiérové práce. Přejete si interiér na klíčzakázkový nábytek nebo třeba překrásnou kuchyň na míru? S individuálně řešeným prostorem máte jedinečnou možnost, abyste využili každý centimetr místa určený pro instalaci nábytkových jednotek. Proč se spokojit s kompromisem, když můžete jít svou vlastní cestou?

Vysoký standard

Přejete si pro svou kuchyňskou linku prémiové materiály, které budou odrážet současné trendy v interiérovém designu? Nebo již máte svou vlastní vizi o tom, jak by měl celek působit? Dovolte nám, abychom se postarali o váš projekt a hýčkali jej od samého začátku. Naším cílem je váš spokojený domov. Inspirativní prostor, ve kterém budete tvořit své příběhy.

Máte k ruce tým profesionálů

Jsme si vědomi důvěry, kterou v nás vkládáte. O vaši kuchyňskou linku na míru se stará náš tým profesionálů, který je složen nejen z bytových architektů a projektantů, ale také z vlastního zázemí řemeslníků mnoha profesí. Právě díky vlastnímu týmu 180 zaměstnanců jsme připraveni splnit jakýkoliv sen. S radostí splníme i ty největší výzvy.

Návrh řeší každý detail

Kuchyňský prostor je místem, kde si přejeme mít vše perfektně zařízeno. Proto se celý výrobní systém skládá z mnoha detailních prací, které na sebe rychle navazují. S našimi bytovými architekty budete tvořit 3D model interiéru kuchyně. Do detailu se budeme věnovat každému prvku tak, aby se stal maximálně užitečným místem. Vyzkoušíte si barevné vizualizace, které vám napoví, jaký materiál a povrchová úprava s vámi bude nejvíce souznit. Samozřejmostí jsou odborné technické výkresy.

Přípravné práce máme v malíčku

Abychom měli jistotu, že bude kuchyň perfektně fungovat, provedeme zaměření a zjistíme, které profese se postarají o ten nejlepší výsledek přípravných prací. V době, kdy se vaše vysněná kuchyně v dílnách našich řemeslníků vyrábí, již probíhají úpravy: vodoinstalace, omítky i sádrokartonové podhledy jsou přichystány včas. Vaše kuchyně se může převézt na místo. Jdeme do finále.

Vítejte v nové kuchyni

Jsme připraveni na předání vaší kuchyně. Její kompozice je přesně taková, jakou jste si přáli. Zaměřili jsme se i na ty nejmenší detaily. Kuchyně na míru je v souladu s vaším jedinečným vkusem a pojetím života. Je vybavena nejmodernějšími spotřebiči, které se postarají o to, aby vás příprava pokrmů bavila. Kuchyň je připravena pro novou a šťastnou etapu vašeho života. Jsme nadšeni, že jste s výsledek spokojeni. Tvořit zakázkový nábytek je pro nás radostí i privilegiem.

Naše práce hovoří za nás

Každý projekt, se kterým jsme se setkali, pro nás byl jedinečný. Tvoření designu nás baví již více než 25 let a od té doby jsme měli možnost podílet se na celé řadě projektů. Naši zákazníci si nejčastěji přejí interiér na klíč, luxusní nábytek na míru, nebo právě kuchyňské linky prémiové kvality. Jsme firma, která je od zahraniční klientely zvyklá i na ty nejnáročnější požadavky, které s láskou plníme do posledního detailu. Nechte se inspirovat a projděte si naše realizace.

Přejete si nezávaznou konzultaci? Probereme spolu možnosti, které váš prostor nabízí. Kontaktujte nás a svěřte nám své dotazy.

Nezávazná poptávka

Rádi s vámi probereme vaše představy o nové kuchyni, nábytku nebo interiéru.

Kontakt

Sociální sítě
Facebook Instagram YouTube
Pobočka Praha
Za Stodolou 94, 251 01
Modletice u Prahy
Zobrazit na mapě
Pobočka Brno
Modřická 910/71, 664 48
Moravany u Brna
Zobrazit na mapě