Skříně na míru se staly designovým hitem

Doba čtení: 5 minut

Přejete si šatnu, vestavné skříně, knihovny a další skříně na míru, které splní vaše náročné požadavky? Prémiová kvalita materiálů a dokonalá řemeslná práce je naší výsadou. 

Jedinečná atmosféra

Česká firma SYMA Living se již 25 let soustřeďuje na zakázkovou výrobu nábytku. V poslední době se stále více prosazují skříně na míru. Za pomoci nejmodernějších technologií výroby a řemeslné preciznosti se celý prostor bytu stává vzdušným a vyzařuje jedinečnou atmosféru. Nejedná se pouze o úložný prostor, ale o nově vzniklou součást útulného domova. Skříně na míru jsou zhotoveny z prémiových materiálů, které jsou znakem vysokého standardu bydlení.

Na počátku je návrh

Jsme si vědomi toho, že každý zákazník má individuální potřeby. Proto se kromě zakázkové výroby nábytku již mnoho let specializujeme také na realizace interiérů na klíč. Každou zakázku s vámi nejdříve podrobně konzultujeme a nasloucháme vašim požadavkům a přáním.

Ať si budete přát šatnu na míru, vestavné skříně, knihovny nebo atypické úložné realizace, náš tým bytových designérů je vždy připraven vám zpracovat návrh řešení, které s vámi bude rezonovat. Můžete se spolehnout, že splníme i vaše nejtajnější přání.

Materiály, za kterými si stojíme

Luxusní materiál je spolu s bezchybnou prací našeho vlastního týmu řemeslníků základem pro nejvyšší kvalitu výsledného prvku do vašeho interiéru. Díky tradici naší firmy již od roku 1995 jsme měli možnost vytvářet interiéry pro náročné zahraniční klienty a setkávat se s výzvami, které nás posouvaly dál.

Navázali jsme spolupráci s firmami, které dodávají prémiové materiály. Vaše skříně na míru tak budou vytvořeny z prvotřídních surovin, a to včetně těch nejmenších detailů, jako je kování. Tvořit prvek do vašeho prostoru je naší ctí a privilegiem.

Vysoký standard designu

Naši bytoví designéři si zakládají na individuálním přístupu. Zjišťují, jaký materiál a dekor skříní s vámi nejvíce souzní. Máte k dispozici návrhy, ve kterých se vytváří symfonie ze skleněných ploch, originálních zrcadel, ekologických dřevěných materiálů nejvyšší jakosti, robustního lamina i odolných lakovaných povrchů. Je jen na vás, který materiál bude u vás hrát hlavní roli. Nechte se inspirovat našimi realizacemi. Skříně již dávno nejsou pouze úložným prostorem, mají význam pro celkovou podobu interiéru.

Jaké bude vaše přání?

Přejete si šatnu na míru, vestavné skříně, knihovny a další nábytek na míru? Jsme zde proto, abychom splnili i vaše přání. Naši designéři vám připraví vizualizace, ve kterých si ujasníte své preference a požadavky na materiály a barevné ladění prostor. Zajistíme vám kompletní realizaci a montáž skříní. Dohlédneme na to, aby se vyplnily i vaše nejnáročnější představy. Disponujeme vlastním týmem profesionálních řemeslníků, kteří s v průběhu let stali mistry ve svých oborech.

Když se plní sny o šatně

Nechat si vyrobit šatnu na míru je snem mnoha z nás. V tomto prostoru se nápaditosti meze nekladou a jediným důležitým ukazatelem se stává zážitek z celkového výsledku. Hra světla a barev, funkční zákoutí a praktické designové prvky, variabilita prostoru a jeho styl bude dopomáhat vaší tvořivosti. Moderní prostor, ve kterém se cítíte plní energie a vnímáte příliv nápaditosti a radosti. Jsme připraveni na vaše požadavky, neváhejte nás oslovit s nezávaznou poptávkou.

Řekněte ANO jedinečnosti

Vestavěné skříně i knihovna jsou prostorem, který nám pomáhá utvářet každodenní chod našeho domova. Vytvořte si i vy interiér, do kterého se budete s láskou vracet. Přesně takový, abyste se v něm cítili příjemně. Nespokojte se s uniformním řešením, vydejte se vlastní cestou. Tou, která splňuje vaše nároky a nejlépe pracuje s dispozicí celého prostoru. Nábytek na míru bude nejen uchovávat vaše předměty, ale také vyprávět příběh bytového designu.

Kontaktujte nás, společně nalezneme vhodné řešení i pro vaše prostory. Náš tým je zde proto, aby vám pomohl realizovat vaše sny o bydlení.

Nezávazná poptávka

Rádi s vámi probereme vaše představy o nové kuchyni, nábytku nebo interiéru.

Kontakt

Sociální sítě
Facebook Instagram YouTube
Pobočka Praha
Za Stodolou 94, 251 01
Modletice u Prahy
Zobrazit na mapě
Pobočka Brno
Modřická 910/71, 664 48
Moravany u Brna
Zobrazit na mapě