Realizované projekty

Komerční projekty

Kuchyně, interiéry na míru, to není to jediné co zvládáme. S vervou a radostí se pouštíme také do složitějších instalací a výstav. Proměníme obyčejnou výstavu v neobyčejnou. Cokoli na co si vzpomenete i ty nejvyšší nároky zvládneme. Celková projekce poté bude ladit s charakterem a požadavky výstavy. U výstav se ale nezastavíme, rádi také překonáváme překážky a stavíme kanceláře dle vašich snů.

Dlouhodobá instalace nových stálých expozic Loutkářské umění a Tradiční kultura na Moravě v zrcadle času v Paláci šlechtičen Moravského zemského muzea v Brně pro nás představovala výzvu zcela jiného rázu než klasické výstavy. Obtížné na projektu bylo, že jsme si museli poradit se změnami v průběhu práce, například změnou ve schváleném způsobu instalace exponátů a novým konceptem prezentace, které jsme museli vyřešit v krátkém čase.

Nakonec se nám podařilo vytvořit instalaci, která respektuje charakter historické budovy a zároveň představuje moderní prezentaci muzejních expozic, aby dala vyniknout samotným exponátům. Na projektu jsme spolupracovali s generálním dodavatelem UNISTAV, architektonickou kanceláří Radko Květ, projektanty Atelier 99, stavební dozorem COSTI a kurátory MZM.

Kontakt

Sociální sítě
Facebook Instagram YouTube
Pobočka Praha
Za Stodolou 94, 251 01
Modletice u Prahy
Zobrazit na mapě
Pobočka Brno
Modřická 910/71, 664 48
Moravany u Brna
Zobrazit na mapě